bdswiss erfahrung

Zajedničko veće opština organizuje tradicionalnu kulturnu manifestaciju 16. festival dečjeg folklora koji je održan 01.06.2019 god. u Vukovaru.
U programu festivala za najmlađe folkloraše, koji  je održan u sportskoj dvorani Osnovne škole “Dragutin Tadijanović” sa početkom u 18 časova, nastupili su: domaćin ovogodišnje manifestacije vukovarski KUD “Sloga” i Srpska kulturno-umetnička društva “Jovan Lazić” iz Belog Manastira, “Sveti Sava” iz Tenje, “Jovan Jovanović Zmaj “iz Bijelog Brda, “Branko Radičević” iz Dalja, Srpsko kulturno društvo “Prosvjeta” pododbor Negoslavci te kulturno-umetnička društva “Mladost” iz Trpinje, “Branislav Nušić” iz Borova, “Živojin – Žiko Mandić” iz Kneževih Vinograda, “Vaso Đurđević” iz Bršadina, “Srem” iz Markušice, “Đoko Patković” iz Bobote i “Ostrovo” iz Ostrova.

dscn6823 kopiraj      20190601 190301 kopiraj      dscn6824 kopiraj

Tuesday the 16th - Custom text here - HostAfford.com